• magazyn-czesci_fot01.jpg
  • magazyn-czesci_fot02.jpg

Części zamienne do maszyn rolniczych

Nasz dział części zamiennych posiada w swojej stałej ofercie pełną gamę części zamiennych do marek takich jak Krone, Amazone, Tecnoma, Trioliet, Kubota, Manitou.

Oferujemy również części zamienne do innych maszyn i urządzeń sprzedawanych przez naszą firmą tj. Lemken, Vaderstad, Kverneland Group, Walterscheid.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami i najlepszymi dostawcami zagranicznymi jak i krajowymi co gwarantuje szybkość dostawy i korzystne ceny.

W sytuacji gdy posiadają Państwo również maszyny kilkudziesięcioletnie mamy możliwość dostarczenia do nich części zamiennych. W dziale „Katalogi części” znajduje się pełna gama katalogów części do maszyn Krone, Amazone, Tecnoma i Trioliet. W przypadku problemu ze znalezieniem katalogu części do Państwa maszyny prosimy o kontakt (wraz z podaniem typu, nr seryjnego maszyny z tabliczki znamionowej lub ramy).

Jeżeli dysponują Państwo maszyną inną, niż wyżej wymienione i posiadają Państwo do niej katalog części, to my jesteśmy w stanie pomóc i sprowadzić części zamienne do tej maszyny.

Naszym niepodważalnym atutem jest krótki czas oczekiwania na dostarczanie części zamiennych. Części dostępne w magazynie dostarczamy w 24 h przesyłką kurierską.

Współpraca z czołowymi firmami kurierskimi gwarantuje ekspresowe dostarczenie przesyłki pod wskazany adres w bardzo korzystnych cenach.

W stałej sprzedaży posiadamy także oleje i środki smarne firmy Fuchs Oil Corporation. Zarówno w przypadku różnych marek maszyn krajowych, jak i zagranicznych bez problemu dobierzemy olej do sprzętu.

Nasi sprzedawcy dysponują fachową wiedzą i pomogą w doborze części zamiennych do Państwa maszyny. W trosce o profesjonalną i bezbłędną realizację zamówienia prosimy przy składaniu zamówień lub zapytań o podanie katalogowego numeru części. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo wymienionych informacji prosimy o podanie: marki, typu oraz numeru fabrycznego maszyny.

Jeśli maja Państwo wątpliwości czy wybrać oryginalną część, czy zamiennik prosimy zapoznać się z przykładowym dokumentem Oryginał czy zamiennik na belce tnącej.

Katalogi części

Magazyn części zamiennych

MICHAŁ KOCERKA
Kierownik magazynu części
tel. (65) 538 83 50/54
fax. (65) 528 75 28
kom. +48 605 302 677
kocerka@agromix.agro.pl

TOMASZ WOJCIECHOWSKI
tel. (65) 538 83 50/54
fax. (65) 528 75 28
kom. +48 607 564 419
magazyn@agromix.agro.pl

Centrala Agromix

Agromix_siedziba

P.U.P. AGROMIX Sp. z o.o.
Rojęczyn 36, 64-100 Rydzyna
tel./fax: (65) 538 82 76, tel. (65) 538 81 81
www.agromix.agro.pl
e-mail: sekretariat@agromix.agro.pl

siedziba