Używane maszyny rolnicze

Trudno wyobrazić sobie współczesne gospodarstwo rolne bez maszyn rolniczych. Maszyny odciążają człowieka, wydatnie usprawniając pracę i zwiększając jej wydajność. Nowe maszyny są drogie i nie każdy może pozwolić sobie na zakup sprzętu z pierwszej ręki. Dobrą alternatywą jest kupno używanej maszyny rolniczej w naszej firmie.

Agromix oferuje szeroki asortyment używanych maszyn rolniczych, takich jak kosiarki rotacyjne, opryskiwacze, ciągniki czy wozy paszowe. W sprzedaży mamy wyłącznie w pełni sprawny sprzęt, sprawdzonego pochodzenia. Zanim urządzenia trafią do sprzedaży, dokładnie sprawdzamy je w naszym serwisie maszyn rolniczych i usuwamy ewentualne usterki. Zależy nam na tym, by każdy mógł rozwijać swoje gospodarstwo rolne, dlatego sprzedajemy maszyny używane w przystępnych cenach.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą używanych maszyn rolniczych.

Kosiarki rotacyjne używane

Kosiarki rotacyjne są maszynami, które doskonale sprawdzają się podczas koszenia dużych powierzchni, a także koszenia w trudno dostępnych miejscach, takich jak np. rowy. Kosiarki rotacyjne bardzo dobrze radzą sobie z wysokimi trawami. Część tnącą stanowi ostry nóż poruszający się szybkim ruchem obrotowym dookoła własnej osi w płaszczyźnie poziomej równoległej do gruntu. W sprzedaży mamy używane kosiarki rotacyjne bębnowe oraz dyskowe w atrakcyjnych cenach.

 

Opryskiwacze sadownicze używane

Opryskiwacze sadownicze służą do nawożenia oraz przeprowadzania specjalistycznych zabiegów ochronnych w sadach. Oferowane przez nas używane opryskiwacze sadownicze stanowią tańszą alternatywę dla opryskiwaczy nowych. Szczególnie polecamy zakup opryskiwaczy używanych sadownikom, którzy nie mają środków finansowych na zakup nowych urządzeń, lub kiedy inwestycja nie jest opłacalna. Wszystkie opryskiwacze używane, które mamy w sprzedaży są łatwe w obsłudze, sprawne techniczne i spełniają wymogi bezpieczeństwa.

 

Ciągniki rolnicze używane

Ciągnik jest jedną z podstawowych maszyn rolniczych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozwijamy ofertę używanych ciągników rolniczych, które są znacznie tańsze niż ciągniki nowe. Jednocześnie dbamy o ich stan techniczny, dlatego, kupując u nas ciągnik używany, nie kupują Państwo przysłowiowego kota w worku, ale sprawdzony, gotowy do pracy sprzęt.

 

Wozy paszowe używane

W naszej ofercie znajdą Państwo używane wozy paszowe, zwane także paszowozami. Paszowozy są powszechnie wykorzystywane w gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła mlecznego i mięsnego. Są to maszyny niezastąpione w produkcji mieszanek żywieniowych dla bydła. Zadaniem wozu jest dokładne pocięcie i zmieszanie wszystkich składników paszy. System noży i mieszadeł zastosowany w paszowozie zapewnia precyzyjne cięcie zielonki, a nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają tworzenie odpowiednio zbilansowanych pasz. W naszej ofercie znajdą Państwo używane wozy paszowe, w cenie znacznie niższej, niż nowe. Oferowane przez nas maszyny są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym i gotowe do pracy.

 

Dlaczego warto kupić używaną maszynę rolniczą w Agromixie?

Dzięki oferowanym przez nas używanym maszynom rolniczym mogą Państwo niższym kosztem zautomatyzować swoje gospodarstwo. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do osób, które nie mają wystarczających środków finansowych na zakup maszyn nowych.

Oferujemy fachowe doradztwo i korzystne warunki finansowania, takie jak np. Kredyt na maszyny rolnicze Agromix Kredyt. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty kredytowej na zakup używanych maszyn rolniczych, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.
Zapraszamy do współpracy.