Używane ciągniki rolnicze

Ciężko jest wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek gospodarstwa bez ciągników rolniczych. Naszym klientom oferujemy sprawdzone i w pełni sprawne używane ciągniki rolnicze. Szeroka oferta urządzeń pozwoli Państwu wybrać sprzęt dopasowany do zadań w gospodarstwie. Na co zwrócić uwagę, wybierając ciągnik rolniczy? Najważniejsza jest moc ciągnika. Duży obszar pól uprawnych wymaga sprawdzonego sprzętu o dużej wydajności i mocy, nawet 200 kM i więcej. Posiadacze ziemi do 10 hektarów mogą wybierać w ofertach ciągników o mniejszej mocy. Drugim niezwykle ważnym czynnikiem jest gleba na obszarze obsługiwanym przez ciągnik. Lekka gleba jest z reguły mniej wymagająca, dlatego moc ciągnika rolniczego nie musi być wysoka. Nowoczesne maszyny rolnicze ułatwiają pracę w gospodarstwie. Współpracują z innym sprzętem do prac rolniczych, ogrodniczych i leśnych, który nie posiada własnego napędu czy silnika. Może to być agregat uprawowy, brona, siewniki czy zwykłe przyczepki.

Sprzedaż ciągników rolniczych

Oferujemy sprzedaż ciągników rolniczych używanych w bardzo dobrym stanie technicznym. Inwestowanie w maszyny rolnicze z drugiej ręki jest opłacalną inwestycją, ponieważ otrzymują Państwo przetestowany sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Prowadzimy serwis maszyn rolniczych oraz dostarczamy części zamienne do ciągników i nie tylko, dlatego mogą być Państwo pewni, że maszyny z naszej dystrybucji są sprawdzone, wolne od wad i w bardzo dobrym stanie. Pozwolą Państwu cieszyć się komfortową, długotrwałą pracą w swoim gospodarstwie rolnym podczas sezonu w każdych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży używanych ciągników rolniczych. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomożemy Państwu wybrać sprzęt najlepszy do Państwa gospodarstwa.