• 2019-04-09-Magazyn-czesci-mapa.jpg
  • magazyn-czesci_fot02.jpg

Części zamienne do maszyn rolniczych

Nasz dział części zamiennych do maszyn rolniczych posiada w stałej ofercie pełną gamę elementów do marek takich jak: Krone, Amazone, Tecnoma, Trioliet, Kubota, Manitou. Oferujemy również części zamienne do innych maszyn i urządzeń M.IN.  Lemken, Vaderstad, Kverneland Group, Walterscheid.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami i najlepszymi dostawcami zagranicznymi jak i krajowymi, co gwarantuje szybkość dostawy oraz korzystne ceny.

Katalog

W sytuacji gdy posiadają Państwo również prasy, kombajny zbożowe lub kultywatory ścierniskowe kilkudziesięcioletnie, mamy możliwość dostarczenia części zamiennych do takich maszyn rolniczych. W dziale „Katalogi części” znajduje się pełna gama katalogów części do sprzętu marki Krone, Amazone i Trioliet. W przypadku problemu ze znalezieniem katalogu części do Państwa maszyny prosimy o kontakt (wraz z podaniem typu, nr seryjnego maszyny z tabliczki znamionowej lub ramy).

Jeżeli dysponują Państwo maszyną inną, niż wyżej wymienione, i posiadacie do niej katalog części, to my jesteśmy w stanie pomóc – sprowadzimy części zamienne do maszyn rolniczych różnego typu.

Szybka obsługa

Naszym niepodważalnym atutem jest krótki czas oczekiwania na dostarczanie części zamiennych. Części dostępne w magazynie dostarczamy w 24 h przesyłką kurierską. Współpraca z czołowymi firmami kurierskimi gwarantuje ekspresowe dostarczenie przesyłki pod wskazany adres w bardzo korzystnych cenach.

W stałej sprzedaży posiadamy także oleje i środki smarne firmy Fuchs Oil Corporation. Zarówno w przypadku różnych marek maszyn krajowych, jak i zagranicznych bez problemu dobierzemy olej do sprzętu.

Katalogi części

Agromix nie tylko prowadzi sprzedaż maszyn rolniczych nowych i używanych czy też świadczy usługi serwisu maszyn rolniczych. Posiadamy także liczne części zamienne do różnych maszyn. Wszystkie elementy znajdziecie w naszym katalogu części zamiennych. W tym zakresie współpracujemy z uznanymi w dziedzinie produkcji sprzętu rolniczego firmami: Krone, Amazone, Trioliet, Kubota i Manitou. Znajdziecie Państwo u nas m.in. części do ciągników rolniczych, opony do maszyn rolniczych, a także wiele innych elementów.

Sprawdzone rozwiązania

Oferując konkretne elementy w katalogu części zamiennych, mamy pewność, że macie do wyboru sprawdzone rozwiązania techniczne od zaufanych producentów. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego asortymentu, a w przypadku pytań lub chęci skorzystania z oferty, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Z pewnością będzie on w stanie pomóc w dokonaniu słusznego wyboru.

Magazyn części zamiennych

MICHAŁ KOCERKA MICHAŁ KOCERKA
Kierownik magazynu części
tel. (65) 538 83 50/54
fax. (65) 528 75 28
kom. +48 605 302 677
kocerka@agromix.agro.pl

TOMASZ WOJCIECHOWSKI TOMASZ WOJCIECHOWSKI
tel. (65) 538 83 50/54
fax. (65) 528 75 28
kom. +48 607 564 419
magazyn@agromix.agro.pl

Centrala Agromix

Agromix siedziba

P.U.P. AGROMIX Sp. z o.o.
Rojęczyn 36, 64-100 Rydzyna
tel./fax: (65) 538 82 76, tel. (65) 538 81 81
agromix.agro.pl
e-mail: sekretariat@agromix.agro.pl

Agromix siedziba 2