Koszenie kukurydzy

Prowadząc gospodarstwo, nie zawsze jest czas i potrzeba, by robić wszystko we własnym zakresie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozszerzyliśmy swoją ofertę o usługi agrotechniczne. Jedną z usług cieszących się największą popularnością jest usługa siewu i koszenia kukurydzy na ziarno oraz na zielonkę. Zasiew kukurydzy wykonujemy najwyższej jakości siewnikiem Amazone z redlicami talerzowymi, natomiast koszenie kombajnami John Deere oraz sieczkarniami Krone. Nasza oferta obejmuje również odwożenie skoszonej kukurydzy od sieczkarni do silosu specjalnymi wozami Krone i Joskin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i odpowiedniemu zapleczu technicznemu koszenie kukurydzy przebiega szybko i bezproblemowo. Zapewniamy najwyższą jakość usług rolniczych w przystępnej cenie!

Dlaczego warto zlecić koszenie kukurydzy zewnętrznej firmie?

Zlecenie koszenia kukurydzy zewnętrznej firmie jest dobrym rozwiązaniem dla rolników, którzy nie dysponują odpowiednim sprzętem do zbiorów, ani też nie chcą brać wysokich kredytów na zakup maszyn. Powierzając koszenie firmie Agromix, mają Państwo pewność, że usługa zostanie zrealizowana z najwyższą starannością. Koszenie kukurydzy wykonujemy zarówno na dużych, jak i na mniejszych areałach. Cenę usługi zawsze ustalamy indywidualnie, w zależności od wielkości koszonego obszaru.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą koszenia kukurydzy, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie i omówimy termin realizacji usługi. Usługi koszenia kukurydzy realizujemy przede wszystkim na terenie Leszna i okolic, choć nie wykluczamy prac w innych regionach po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.